Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tuja

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

800 000 zł93,16 m² 8 587,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta kierowana jest do osób szukających komfortowego, funkcjonalnego i przestronnego apartamentu położonego w centrum miasta. Kompletna infrastruktura okolicy umożliwia dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Wiślinka(Tuja + 24 km)

1 802 565 zł56,41 m² 31 954,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C10.4, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 241 m² 314,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa lokalizacja pod budowę domu czy pensjonatu! Może zainteresuje Cię działka w Junoszynie? Działka nad morzem o powierzchni 1241 m2, położona w uroczej miejscowości Junoszyno.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł50 m² 5 799,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie kilka lat temu, w świetnej lokalizacji, przy ul. Browarnej 78. Powierzchnia użytkowa 50 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo(Tuja + 19 km)

386 000 zł31 m² 12 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** Sztutowo - Twój apartament nad morzem!** Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu. Dla przykładu kupując wykończone mieszkanie za kwotę 430 000,-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Leszkowy

Leszkowy(Tuja + 12 km)

250 000 zł4 003 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4 003 m2, znajdująca się w miejscowości Leszkowy, gmina Cedry Wielkie, powiat gdański. Leszkowy to malownicza i spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg(Tuja + 23 km)

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie o powierzchni 94 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

272 250 zł1 089 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Elbląg(Tuja + 23 km)

232 000 zł38,20 m² 6 073,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie dwupokojowe mieszkanie w Elbląg na ul. Jaśminowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania położonego przy ul. Jaśminowej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Tuja

Tuja,pomorskie

155 000 €60 m² 2 583,33 €/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

W ofercie posiadamy dom na sprzedaż położony nad morzem 200m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego, znajdujący się na Łotwie w malowniczej miejscowości Tuja. Dom z bala, z elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Tuja

Tuja,pomorskie

680 000 €8 555 m² 79,49 €/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ekskluzywna działka inwestycyjna nad morzem Bałtyckim - linia brzegowa, łotwa. Nieruchomość położona w niewielkiej miejscowości Tuja, na wybrzeżu Vidzeme z bezpośrednim dostępem do morza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij